grafiki

Zachęcamy do skorzystania z naszej bazy grafik gdzie w poszczególnych kategoriach w łatwy i szybki sposób można znaleźć ciekawą propozycję na upiększenie swojego wnętrza.

Przykady wydruków motywów z naszej bazy na różnych elementach wnętrz :

 


Każdą z grafik, zarówno wybraną z naszej bazy jak i dostarczoną przez Państwa możemy dowolnie przekształcić  poddając ją obróbce graficznej. Pomożemy również  w stworzeniu wymarzonej grafiki według Państwa koncepcji i wytycznych. Jeśli propozycje znajdujące się na naszej stronie nie spełnią Państwa oczekiwań, zachęcamy do skorzystania ze stron stockowych jakimi są np. Fotolia czy 123RF, gdzie można znaleźć nieograniczoną ilość zdjęć i motywów graficznych. Pośredniczymy także  w zakupie produktów w poniższych bankach zdjęć.

 

    


Zapraszamy również do zakładki WZORY gdzie przedstawiamy motywy graficzne, które możemy wykonać metodą piaskowania na szkle lub metodą druku na szkle i innych materiałach. Aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje druk na szkle i innych podłożach,  każdy z tych wzorów może zostać zmodyfikowany poprzez wypełnienie go dowolnym kolorem, teksturą czy grafiką. Wzory te przedstawione przez nas na przykładzie drzwi to tylko jedna z propozycji ich wykorzystania. Mogą  one z powodzeniem dekorować np. kabiny prysznicowe, zabudowy szklane, ściany szklane, balustrady, panele szklane, blaty czy meble.

Dzięki naszej innowacyjnej technologii druku możemy zaoferować  Państwu całkowicie nowe możliwości aranżacji wnętrz. Zastosowanie druku na szkle oraz innych materiałach powoduje, że nabierają one indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej innowacyjnej metody druku za pomocą nanopigmentów zapraszamy do zakładki DRUK
 


                Materiały na których wykonujemy wydruki :

                - szkło
                - drewno
                - metal
                - kamień
                - ceramika
                - skóra
                - tkanina poliestrowa
                - tworzywa sztuczne

 

 

 

 

Elementy wnętrza które można poddać dekoracji metodą druku:

- panele szklane kuchenne i łazienkowe
- drzwi szklane
- kabiny prysznicowe
- balustrady szklane
- zabudowy szklane
- podłogi  drewniane i panele podłogowe
- fronty meblowe szklane i drewniane
- blaty stołowe
- płytki ceramiczne, gresowe (tworzenie niepowtarzalnych dekorów)
- metalowe elementy wystroju wnętrz


Dla maksymalnego zwiększenia trwałości wydruku, oraz w przypadku produktów znajdujących zastosowanie wszędzie tam gdzie bardzo ważne jest bezpieczeństwo, zadrukowany materiał poddajemy procesowi laminowania. Do takich produktów należą m.in. balustrady szklane, kabiny prysznicowe, daszki szklane, zabudowy szklane, drzwi szklane.


Aby uzyskać więcej informacji na temat laminowania szkła zapraszamy do zakładki LAMINOWANIE


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

WZORY     DRUK     LAMINOWANIE     OFERTA

 

Do góry

Manager ds sprzedaży
Anna Kaznowska

tel. kom. 790 418 494
anna@szklanepanele.pl

 

Atelier Design
ul. Powstańców 66
31-670 Kraków
NIP: 9451381463