o firmie

Firma Koremba powstała w 1992 r. w Krakowie jako pracownia szkła. Obecnie zajmujemy się produkcją i montażem elementów wyposażenia wnętrz ze szkła i metalu.

Oferujemy takie produkty jak kabiny prysznicowe, drzwi szklane, balustrady szklane, daszki szklane, lustra, szkło lacobel, panele szklane, dekoracyjne wydruki na szkle i innych materiałach, szkło laminowane, wszelkiego rodzaju zabudowy szklane oraz wiele innych wyrobów w których elementem dominującym jest szkło i metal.

Niedawno wzbogaciliśmy nasz krakowski park maszynowy o nowe urządzenia: maszynę do druku w innowacyjnej technologii nanopigmentu, piec do laminowania szkła oraz centrum obróbcze szkła CNC. Dzięki temu nasza oferta została wzbogacona o nowe produkty: dekoracyjne wydruki cyfrowe na szkle i innych materiałach, szkło laminowane oraz o obróbkę szkła CNC.

Wykonujemy indywidualne, nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Staramy się w sposób elastyczny dostosować do wymagań naszych klientów i nie boimy się wyzwań.

Efektem naszych działań są realizacje zarówno dla firm, instytucji, jak i klientów indywidualnych nie tylko z Krakowa. W ciągu tych dwudziestu lat z powodzeniem zrealizowaliśmy koncepcje wielu architektów, projektantów i artystów.

 

 

                     

Rozwój Firmy AE Koremba Szkło – Metal – Drewno
poprzez wprowadzenie nowych innowacyjnych usług
 
Projekt współfinansowany przez
Unię Europejską w ramach
Małopolskiego Regionalnego Programu
Operacyjnego na lata 2007-2013
 
„Fundusze Europejskie dla Małopolski”

 

tel. kom. 790 418 494
Anna Kaznowska
anna@szklanepanele.pl

Atelier Design
ul. Powstańców 66
31-670 Kraków
NIP: 9451381463