oferta:
laminowanie

Szkło laminowane składa się z dwóch, trzech lub więcej warstw szkła, pomiędzy które umieszcza się jedną lub kilka folii. Folie mogą być bezbarwne, mleczne lub kolorowe. Istnieje także możliwość laminowania między szybami elementów graficznych, tkanin, fornirów, folii ozdobnych, wydruków itp. Laminowanie szkła ma na celu stworzenie szkła bezpiecznego poprzez wzmocnienie jego struktury oraz zapobiegnięcie fragmentacji rozbitej szyby na niebezpieczne dla zdrowia i życia elementy. Szkło laminowane w przypadku rozbicia nie rozpada się na kawałki, ponieważ pozostaje przyklejone do folii i utrzymuje określoną wytrzymałość do momentu wymiany. Obecność folii wpływa również na ograniczenie poziomu hałasu, dzięki czemu szkło laminowane jest bardzo dobrym izolatorem akustycznym. Szkło laminowane znajduje zastosowanie w produkcji m. in. schodów szklanych, balustrad, daszków szklanych, ścian szklanych, drzwi szklanych, kabin prysznicowych.

Dysponujemy piecem firmy TEMA – jednym z najlepszych rozwiązań  do laminacji szkła istniejących na rynku. Piec ten działając na zasadzie promieniowania infra zapewnia perfekcyjny rozkład temperatur, co pozwala uzyskać najlepszą jakość produktu końcowego.

Do laminacji używamy folii EVA, która nie absorbuje wody. Dzięki temu produkt będzie bezpieczny nawet w przypadku narażenia go na działanie wilgoci w pomieszczeniu, czy powodowanej warunkami atmosferycznymi.

Do laminacji używamy folii Evasafe firmy Bridgestone.        

 

Przykłady materiałów, które możemy poddać prcesowi laminacji:

- szkło - szkło
- szkło - metal
- szkło - gres
- szkło - poliwęglan

 

 

Przykład stali nierdzewnej z nadrukiem oraz
mosiądzu patynowanego z nadrukiem
poddanych procesowi laminacji ze szkłem

 

 

Wymiary laminowanego materiału – 1800mm x 3200mm (na życzenie większe wymiary)
Ciężar laminowanego materiału – 550 kg

 

NASZ PIEC DO WYGRZEWANIA FARB I LAMINOWANIA

                              

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

DRUK     GRAFIKI     WZORY     OFERTA     ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

 

Do góry

tel. kom. 790 418 494
Anna Kaznowska
anna@szklanepanele.pl

Atelier Design
ul. Powstańców 66
31-670 Kraków
NIP: 9451381463